11 Ağustos 2012 Cumartesi

Kiremitten Duvar Panoları


Arkadaşlarım Çanakkale/ Babakale'de bir balık lokantasının duvarından çekmişler bu fotoğrafı, alaturka kiremitlerin üzerine el boyaması. Ben bayıldım. Bilmem siz ne düşünürsünüz?

12 yorum:

 1. bu kiremitlere dekupaj çalışması yapıyorduk biz de ahşap boyamada, bunlar da çok güzel olmuş. bu kiremitlerden bulmaya çalışıyorum ben de :)

  YanıtlaSil
 2. Bunlar da dekupaj mı? bilmiyorum. İnşaat malzemesi satan yerlerde vardır, diye düşünüyorum.

  YanıtlaSil
 3. tamamen el boyaması da olabilir, öyle gibi görünüyor fotoda. Bu tarz kiremitlerden bulamadık, biz yakın köylerdeki evlerin çatılarından alıyorduk ... (tekirdağda)

  bakalım karadenizden getirebilrsem sevinicem. ahşap evlerimizin çatılarından :)

  YanıtlaSil
 4. Benim de çok hoşuma gitti fikir..Hatta müsadenizle fotoğrafı arşivime kaydedeceğim..Birgün olurda bu kiremitlerden bulursam şu baştaki balıklıya talibim :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaparsanız, lütfen bizimle de paylaşın...

   Sil
 5. Sevgili hayalci ne iyi ettiniz de bizimle paylaştınız. Geçen sene resim kursuna yazıldım. Orada tecrübeli arkadaşlarım deniz kenarından elimizin boyutunda taş toplayıp ,üzerine vapur,Galatakulesi gibi resimler yapmıştı. Bu güzellikleri görünce aklıma geldi. Paylaşayım belki birilerine farklı fikir verir dedim. Sevgilerimle...

  YanıtlaSil
 6. Aşağı köyde yolda buldum bunlardan, sahibinden ricayla iki adet aldım... amaaaa.... neredeyse bir senedir bir köşede bekliyorlaaar :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İşte şimdi sırası demekki... Sizin de harikalar yaratacağınızdan eminim...

   Sil